شروع 01
سفارش دامنه

در کارسازوب دامنه های بین المللی محبوبی مانند .com, .net, org و... بیش از 400 پسوند متنوع دیگر را به صورت آنی ثبت و با خیالی آسوده از آنها نگه داری کنید. امکان استفاده از سایت سازها , مدیریت ساده و روان ... و کنترل پنل اختصاصی دامنه از دیگر مزایای ویژه ثبت دامنه در کارسازوب می باشد.

02
سفارش هاست

سرویسهای میزبانی کارسازوب دارای یک شبکه بین المللی زیرساختی در آمریکا می باشد که با بهترین تجهیزات شبکه و امنیتی پشتیبانی می شوند. متخصصین فنی، زیرساخت و امنیت به همراه سروری قدرتمند می تواند مکملی برای میزبانی بی دغدغه شما بر پایه سیستم عامل های ویندوز و لینوکس باشد.

03
درخواست پشتیبانی

ارسال تیکت ، گفتگو از طریق تلگرام و واتس آپ و تماس تلفنی همگی از راه های ارتباط با تیم پشتیبانی ملی هاست هستند که به صـورت 24 ساعته در تمامی روز های سال ارائه حاضر خدمت گذاری به شما می شوند به توسعه کسب و کار آنلاین خود بیاندیشید؛ دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد.

کارساز وب | نت خدمات وب و شبکه

اخبار

سرویس تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید ۱۲ تیر ۱۳۹۸

احتراما" به اطلاع می رساند سرویس جدید تبدیل وب سایت به اپلیکیشن اندرویدی موبایل راه اندازی گردید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس به این لینک مراجعه بفرمایید   با تقدیم ... ادامه مطلب »

ارتقا نسخه HCPanel سرور ویندوز به نسخه بالاتر ۶ تیر ۱۳۹۸

 احتراما" به استحضار  می رساند  نسخه اچ سی پنل  سرورهای ویندوز به نسخه 10.15 ارتقا  داده شد.

با تقدیم احترام

بخش فنی سرورهای میزبانی

ارتقا سایت ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

احتراما" ضمن پوزش به دلیل غیر فعال بودن چند روزه  سایت ملی هاست به اطلاع می رساند در راستای بهبود امکانات  و سرعت دهی به وب سایت، پوسته و طراحی وب سایت ارتقا کلی یافت. ضمن تشکر از صبوری شما ... ادامه مطلب »