آپلود اپلیکیشن در گوگل پلی

 

   انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

 

به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشنهای اندروید ، حتماً میدانید که ساخت اپلیکیشن تنها نیمی از راه است. نیمه دیگر پیش روی شما انتشار برنامه در اپلیکیشن استورها و معرفی اپ خود به کاربران است. انتشار اپلیکیشن اندروید در مارکت جهانی گوگل پلی خواستگاه بیشتری دارد. زیرا با انتشار اپ در این مارکت ، نه تنها اپلیکیشن به بازار جهانی معرفی میشود، بلکه توسعه دهنده میتواند از طریق برنامه خود کسب درآمد دلاری بسیار ارزشمندی نیز داشته باشد. پیش نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی است که متأسفانه به دلیل وجود محدودیتها برای کاربران ایرانی، امکان ساخت این حسابها برای توسعه دهندگان ایرانی وجود ندارد! امّا این محدودیتها به معنای پایان کار نیست! تیم فنی اپلیکیشن ساز کارساز وب با در اختیار داشتن اکانت های توسعه دهنده گوگل، امکان انتشار اپلیکیشن در Google Play را در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسبترین هزینه برای شما فراهم میکند. اکانت های معتبر تیم اپلیکیشن ساز وب بیدز به شما این تضمین را میدهند که اپلیکیشن شما که حاصل دسترنج شماست از طریق حسابی مطمئن منتشر میشود و در آینده خطر یا مشکلی آن را تهدید نخواهد کرد .

 

نتایج انتشار اپ در گوگل پلی

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی با کمک تیم فنی اپلیکیشن ساز کارسازوب  در هزینه های شما صرفه جویی میکند و تمام سختی های مربوط به ساخت اکانت توسعه دهنده و انتشار اپلیکیشن را از سر راه شما برمیدارد. با پرداخت هزینه ای مناسب و در اسرع وقت اپلیکیشن خود را جهانی کنید.

 

مزایای انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

انتشار اپلیکیشن در مارکت جهانی گوگل پلی باعث افزایش اعتبار و میزان شناخته شدن برند شما در سطح بین المللی میشود. علاوه بر این با معرفی اپلیکیشن خود به جامعه هدف بزرگتر میتوانید کاربران بیشتری را جذب و درآمد بیشتری را کسب کنید. بازدید روزانه از وب سایت شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

 

هزینه انتشار برنامه در (google play ) گوگل پلی چقدر می باشد؟

این سوالی است که همه دولوپرهای اندرویدی هنگام انتشار برنامه در گوگل پلی، برایشان پیش می آید. معمولا برنامه نویس ها تمایل دارند برنامه ی خود را در گوگل پلی منتشر کنند. چون انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی اولین گام برای جهانی شدن و حتی کسب درآمد از اپلیکیشن می باشد. کارشناسان کارسازوب آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در مورد تعرفه قیمت های انتشار برنامه در گوگل پلی می باشند. با ما همراه باشید.

 

   چرا اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنیم؟

همیشه در دسترس

تمام گوشی های آندروید به طور پیش فرض با Google Play عرضه می شوند، به همین دلیل مصرف کنندگان دسترسی سریع به برنامه های Google Play دارند.

محبوب ترین مارکت

گوگل پلی بزرگترین و معتبرترین مارکت اپلیکیشن اندروید و محبوب ترین فروشگاه برای برنامه های اندروید تا به امروز می باشد. 

پلت فرم قوی و امن

پلت فرم قوی و امن! هیچ ویروس و تهدید نرم افزارهای مخرب مخرب وجود ندارد. اپلیکیشن های مشکل دار جایی در این مارکت ندارند! 

اعتباری برای برند شما

با توجه به اینکه گوگل پلی در انتشار اپلیکیشن ها بسیار سخت گیر میباشد، قرار گرفتن اپلیکیشن شما در این مارکت نشان از اعتبار برند شما دارد.

 

تعرفه آپلود اپلیکیشن اندروید در گوگل پلی استور

 

 
 • پلن برنز
 • قیمت 500,000 تومان
 • پنل اشتراکی
 • 4 ماه بروز رسانی رایگان اپ
 • محدودیت زمانی ندارد
 • محدودیت در تعداد نصب ندارد
 • پشتیبانی رایگان
 • طراحی تصاویر مورد نیاز اپلیکیشن 100.000 تومان
 • پلن نقره ای
 • قیمت 650,000 تومان
 • پنل اشتراکی
 • 8 ماه بروز رسانی رایگان اپ
 • محدودیت زمانی ندارد
 • محدودیت در تعداد نصب ندارد
 • پشتیبانی رایگان
 • طراحی تصاویر مورد نیاز اپلیکیشن 50.000 تومان 
 • پلن طلایی
 • قیمت 800,000 تومان
 • پنل اشتراکی
 • 12 ماه بروز رسانی رایگان اپ
 • محدودیت زمانی ندارد
 • محدودیت در تعداد نصب ندارد
 • پشتیبانی رایگان
 • طراحی تصاویر مورد نیاز اپلیکیشن رایگان

 

 

سئوالات متداول در مورد انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

 

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی چقدر زمان میبرد؟

با توجه به بررسی و آنالیز اپلیکیشن ها توسط گوگل انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی توسط تیم فنی اپلیکیشن ساز وب بیدز 2 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد.

 

در پنل های اشتراکی آیا اپلیکیشن با نام کارسازوب منتشر خواهد شد؟

اگر در حال حاضر حساب دولوپر ندارید و مایل هستید انتشار اپلیکیشن را به ما بسپارید، برنامه شما از طریق حساب توسعه دهنده تیم کارسازوب منتشر خواهد شد ولی نام و برند کارسازوب در قسمت اپلیکیشن شما نمایش داده نخواهد شد. 

 

آیا امکان انتشار اپلیکیشن های تولید شده توسط شرکت ها و برنامه نویسان دیگر نیز در پلن گوگل پلی کارسازوب وجود دارد؟

هنرمندان، شرکتها، سازمانها، ادارات دولتی، بانکها، سایتها و بلاگها، رویدادها، همایشها، مناسبتها و دیگر موارد پیش از انتشار برنامههایشان توسط پنل کارسازوب، نیازمند احراز هویت هستند.احراز هویت اشخاص را میتوان با مکاتبه از طریق ایمیلهای رسمی دامنهٔ وبسایتِ درخواستدهنده، ارائهٔ نامه همراه با امضا و مهر رسمی و مدارک دیگری که از ایشان درخواست میشود، انجام داد. در صورت احراز هویت و همچنین رعایت قوانین کپی رایت شما قادر خواهید بود از طریق پنل اشتراکی گوگل پلی وب بیدز اپلیکیشن خود را انتشار دهید.

 

آیا امکان انتشار اپلیکیشن های وب ویو(تبدیل سایت به اپلیکیشن) که به صورت انلاین و رایگان تولید شده اند وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر اکثر سایت ها و سرویس های آنلاین و رایگان تولید اپلیکیشن های وب ویو (تبدیل سایت به اپلیکیشن) نسخه دیباگ و فاقد کی استور (امضاء) و فاقد پکیج نیم اختصاصی را در اختیار کاربران قرار میدهند که فاقد ارزش می باشد.فقط اپلیکیشن های دارای کی استور قابل انتشار در گوگل پلی می باشند. جهت ساخت و انتشار اپلیکیشن وب ویو می توانید از سرویس تبدیل سایت به اپلیکیشن کارسازوب که قابل انتشار در مارکت ها می باشد استفاده نمایید.

 

آیا پس از انتشار اپلیکیشن در پنل های اشتراکی ، دسترسی به پنل توسعه دهنده داده خواهد شد؟

به دیل حفظ امنیت اپلیکیشن های موجود روی حساب توسعه دهنده تیم کارسازوب ، امکان فراهم کردن این دسترسی وجود نخواهد داشت. امّا گزارش کامل به همراه تصویر از محیط پنل در صورت درخواست در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 آیا انتشار اپلیکیشن به صورت تضمینی انجام خواهد شد؟

اپلیکیشن منتشر شده توسط تیم کارسازوب به صورت دائمی در مارکت ها قرار خواهد گرفت و خطری برنامه شما را تهدید نخواهد کرد. امّا اگر اپلیکیشن شما به دلیل نقض قوانین گوگل (داشتن سطح دسترسی های خطرناک، نقض حریم خصوصی کاربر و غیره) توسط گوگل حذف شود، تیم کارسازوب در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

 

فرآیند ثبت سفارش انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی چگونه است؟

فیلدهای فرم سفارش را به دقت تکمیل نمایید . 
پس از ارسال فرم سفارش جهت تکمیل فرایند سفارش و نحوه پرداخت صورتحساب و همچنین مشاوره تکمیلی با ما تماس بگیرید. 
ارتباط با ما از طریق: 

تلفن تماس: 28427167 - 28427617
تلگرام و واتساپ 09377610412
پس از ارسال فرم سفارش،در صورت عدم تماس با ما( از طریق راه های ارتباطی اعلام شده )، به سفارش شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.